Kennisfestival ‘Met de kennis van nu’
Het Kennisfestival biedt verschillende lezingen en interactieve sessies, gericht op onderwijs, cultuur, wetenschap, media en emancipatie voor zowel onderzoekers als beleidsmedewerkers. Iselien Nabben (KL) geeft een workshop over actieonderzoek.
11:00-16:00
- Betrokken KL'ers
- Iselien Nabben in@kl.nl
Onderzoekers en beleidsmedewerkers ontmoeten elkaar op donderdag 12 maart 2020 in de Hoftoren te Den Haag. Het Kennisfestival biedt verschillende lezingen en interactieve sessies, gericht op onderwijs, cultuur, wetenschap, media en emancipatie. Nieuwe kennis kan worden opgedaan én direct worden gedeeld tussen onderzoekers en beleidsmakers. Iselien Nabben (KL) geeft een workshop over actieonderzoek.
Ben je op zoek naar verdieping of zoek je de verbreding bij andere OCW- thema’s? Meld je dan nu aan en schrijf je in voor een interessante lezing of interactieve sessie. Bezoek de verschillende presentaties op de expeditiepleinen.
Het kennisfestival vindt plaats van 11:00 uur tot 16:00 uur met aansluitend een borrel.
Meer info en aanmelden
Bekijk het volledige programma hier.
- Betrokken KL'ers
- Iselien Nabben in@kl.nl