Nieuwe praktijkvoorbeelden InAxis Database

Sinds het begin van dit jaar verzorgt Kennisland het beheer en de redactie van de praktijkvoorbeelden-database van InAxis, de commissie Innovatie Openbaar Bestuur van het ministerie van Binnenlandse Zaken.


3 juli 2007

Sinds het begin van dit jaar verzorgt Kennisland het beheer en de redactie van de praktijkvoorbeelden-database van InAxis, de commissie Innovatie Openbaar Bestuur van het ministerie van Binnenlandse Zaken.

De database is bedoeld om overheden op alle niveaus te inspireren. Onlangs is de nieuwe website van InAxis online gegaan en zijn ook de eerste nieuwe praktijkvoorbeelden aan de database toegevoegd, waaronder de Thomashuizen, de Scholingsboulevard in Enschede, het Raadspanel in Almere en Dimpact. Werk je bij een overheid en heb je zin in nieuwe ideeën? Of ben je gewoon nieuwsgierig? Ga dan naar www.inaxis.nl, druk op de knop ‘inspiratie’ en ga naar de shufflemachine voor random interessante praktijkvoorbeelden.

Deze tekst heeft een Creative Commons Naamsvermelding-licentie (CC BY) en is gekopieerd van de Kennisland-website. Ga voor de volledige versie met afbeeldingen, streamers en noten naar https://www.kl.nl/nieuws/nieuwe-praktijkvoorbeelden-inaxis-database/

This text has a Creative Commons Attribution License (CC BY) and has been copied from the Kennisland website. For a full version with images, streamers and notes go to https://www.kl.nl/nieuws/nieuwe-praktijkvoorbeelden-inaxis-database/